ID číslo inzerátu: 0

Popis nehnuteľnosti

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj NÁDHERNÝ 4-IZBOVÝ APARTMÁN s celkovou rozlohou 268 m2 v luxusnom obytnom komplexe KRISTOFF PLAZA v bezprostrednej blízkosti pešej zóny v kúpeľoch TRENČIANSKE TEPLICE. Nadštandardné bývanie v uzavretom oplotenom areáli umožňuje využívať vlastný bazén, veľkú vírivku, posilňovňu a k dispozícii je tiež veľké podzemné garážové parkovisko. Apartmán je v osobnom vlastníctve, je do posledného detailu KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ, VYBAVENÝ SPOTREBIČMI a ZARIADENÝ NÁBYTKOM. Dispozične sa apartmán delí na dve časti.

Jednu časť s celkovou plochou 115 m2 tvoria vstupná chodba spolu s veľkou obývacou miestnosťou na spôsob haly, kuchyňa a toaleta s umývadlom. Elegantne zariadená hala je vybavená elektrickým krbom a výkonnou multifunkčnou klimatizáciou. Z haly je prístup na pekne upravenú priestrannú terasu o rozlohe 26 m2, odkiaľ je výhľad do areálu ako aj na neďalekú pešiu zónu. Kuchyňa je priechodná z dvoch strán, oddelená od haly murovanou zástenou a je plne vybavená kuchynskou linkou so spotrebičmi (sklo-keramická varná doska s teplovzdušnou rúrou, digestor, mikrovlnná rúra, umývačka riadu a chladnička s mrazničkou).

Druhá časť apartmánu s celkovou plochou 119 m2 pozostáva z technického zázemia (spojovacia chodba, sklad, práčovňa) a z obytnej časti, ktorú tvoria tri samostatné ubytovacie jednotky s príslušenstvom, nakoľko každá z troch plne zariadených izieb disponuje vlastnou kúpeľňou, toaletou a šatníkom. Z jednej izby je prístup na balkón o rozlohe 8 m2. Všetky obytné miestnosti sú nadštandardne presvetlené vďaka veľkým oknám a ideálnej orientácii apartmánu na tri svetové strany. Vykurovanie cez radiátory a ohrev vody sú zabezpečené prostredníctvom vlastného nezávislého plynového kotla.

K apartmánu patrí PIVNICA v suteréne domu s rozlohou 2 m2. V cene je zahrnuté jedno vlastné vyhradené PARKOVACIE MIESTO o rozlohe 16 m2 v podzemných garážových priestoroch. V prípade záujmu možnosť dokúpiť garážové státie pre ďalšie motorové vozidlo.

Budova má energetický certifikát B.

Jedinečná atmosféra jedného z najznámejších, najkrajších a najvyhľadávanejších kúpeľných stredísk na Slovensku umožňuje kúpu tejto nehnuteľnosti využiť aj ako výhodnú investíciu so zámerom následného krátkodobého alebo dlhodobého prenajímania.

Cena 799900

Typ ponuky Predaj

Typ objektu 4-izb. byt

Zdieľať túto nehnuteľnosť

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email