ID číslo inzerátu: 0

Popis nehnuteľnosti

Trojizbový byt s terasou a záhradkou

 

Ponúkame trojizbový byt  v modernom bytovom komplexe na Floriánskej ulici. Je vysnívaným miestom pre osoby, ktoré spájajú tiché prostredie a centrum mesta v jednom.  V pešej dostupnosti sa nachádza obchodné centrum Cassovar, Galéria, Steel Aréna, nemocnica a lekárska fakulta.  V blízkosti je mnoho príjemných reštaurácií, kaviarní a kino. Električkové a autobusové zastávky sú do desiatich minút pešej chôdze.

Bývanie v komplexe zodpovedá súčasným trendom, má uvážené rozloženie bytov na podlaží, veľké okná, slnečné terasy, ktoré prinášajú obyvateľom bytov každodenný pocit komfortu.

Pri výstavbe komplexu bol kladený dôraz na kvalitu a funkcionalitu a použitie overených a moderných technológií s materiálmi najvyššej kvality. Nemenej dôležité sú nižšie prevádzkové náklady a menšie environmentálne zaťaženie. V komplexe sa nachádza vlastný vykurovací systém.

Trojizbový byt sa nachádza treťom nadzemnom podlaží. Jeho plocha je  62 m2. Plocha terasy je 6,25 m2 a veľkosť záhrady  je 26 m2 . Do záhrady sa vstupuje z oboch spálni. Záhrada nemá teréne úpravy.  Pripravenosť  bytu je v štádiu holobytu, s omietkami, bielymi maľbami, radiátormi, zásuvkami, vypínačmi, prípravou na kuchynskú linku a spotrebiče a prípravou na sanitárne vybavenie kúpeľne a samostatného WC.

Výhody bytového komplexu: 900 m od starého mesta, komorné prostredie – iba 68 bytov, bezpečná štvrť, výborná poloha, celodenný kamerový monitoring s náhľadom na každé miesto spoločných priestorov, žiadne komplikované príjazdy, parkovacie miesta a garáže, v každom byte sa nachádza domofón s monitorom.

Cena 280000

Typ ponuky Predaj

Typ objektu 3-izb. byt