ID číslo inzerátu: 0

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na DLHODOBY alebo KRÁTKODOBÝ prenájom moderný novo zrekonštruovaný a plne zariadený 4 izbový byt s loggiou. Nachádza sa na Sokolovskej ulici v mestskej časti Košice – Západ – sídlisko Terasa blízko Fakultnej nemocnici.

Plocha: úžitková 80m2. Nachádza sa na 6. poschodí z 8 s výťahom.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Cena 900 €/mesiac.

Základné informácie:

Praktický 4 izbový byt má rozlohu 85 m2. Nachádza sa na 4. poschodí z 7. Dispozične má byt kuchyňu spojenú s obývačkou, 3x samostatnú spálňu, kúpeľňu a WC. K bytu patrí pivnica a loggia. Orientácia bytu je na východ – západ. Bytový dom je zateplený a má výťah.

Byt je vhodný pre mladé rodinky, študentov či mladé páry. Prenajíma sa zariadený (tak ako je na fotografiách) a je ideálny pre všetkých, ktorí sa chcú len nasťahovať a bývať. V byte sa nefajčí ( loggia ), je možnosť držať v byte domáce zvieratko.
Lokalita:

Sokolovska ulica je na začiatku sídliska Terasa. V blízkosti je fakultná nemocnica, obchody. Parkovanie je verejné. Jednoduchá dostupnosť do centra mesta či už vlastným autom alebo MHD.

Nájomné je 900,- EUR a depozit 900,- EUR
Nájomné za mesiac je vrátane zálohových platieb za služby. Nezahŕňa cenu za internet.

Cena 900

Typ ponuky Prenájom

Typ objektu 4-izb. byt

Zdieľať túto nehnuteľnosť

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email